Gdyby miło
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2008
Nowosci
Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
A łzy wskrzeszać,
Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 maja 2008 roku odszedł nagle mój ukochany Mąż, nasz najdroższy Tatuś, Teść, Dziadziuś, Brat, Szwagier i Wujek
ś.p. płk mgr inż.
Tadeusz Polaszczyk
lat 71
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 21.05.2008 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłego w Domu Pogrzebowym "Cultus-Korzybscy" ul. Browarna. Wyprowadzenie o godz. 13.00 do kościoła p.w. św. Katarzyny (Garnizonowy), gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grudziądzkiej 192.
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Pogrążone w smutku
Żona, Dzieci, Wnuki i Rodzina
Autokar zostanie podstawiony w środę o godz. 12.00 ul. Szosa Okrężna 44.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia