Robert Nowicki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2010
Express Bydgoski

Cisza w sercu ...
Jest przystanią naszego bólu ...
W drugą rocznicę śmierci
Naszego Ukochanego Syna, Brata, Szwagra i Wujka
śp.
Roberta Nowickiego
Odprawiona zostanie w intencji Zmarłego msza św. w dniu 20 lutego o godz. 16.00 w parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy.
W ciągłym smutku pogrążeni
Rodzice i Siostra z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** W sierpniowym dniu... Tobie Robercie ,zapalam światełka mej miłości i nadziei... Otulone moim sercem i pamięcią w dzisiejszym dniu... Śpij mój Ukochany Synku , a ja ? ......czekam.... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mami

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Mój Robercie******* Ile jeszcze łez mam wylać... Byś powrócił do nas ? Na pewno , to też jest Twoim pragnieniem... Nigdy nie pogodzę się z Twoim odejściem...nigdy ! To nie ta kolejność , SYNKU UKOCHANY !!! Zapalam moje światełka wiernej miłości i nadziei na zawsze... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***TA CISZA BEZ CIEBIE...! *** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie ,tyle dni nie pisałam do Ciebie... Znasz przyczynę ,bo Widziałeś wszystko... Tęskniłam za Tobą i łzy ocierałam... Proszę pomóż mi.... Moją miłością i nadzieją,otulam Twoje serce... Zapalając światełka mej wiernej pamięci... ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** ŚPIJ MOJE SERCE KOCHANE ** Twoja mama

B.J.N.


4 l

❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Gdyby miłość ścieżkę do nieba znalazła... I wspomnienia schody robiły... To bym po nich weszła... I bym Ciebie sprowadziła z powrotem! Tam gdzie należysz, czyli do nas!!! Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam Tobie Robercie Ukochany ********** ❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♥❤️+++.❤️♥❤️+++.❤​​️♥❤️ ** SYNKU MÓJ UKOCHANY ** Smutne są słowa, gdy giną bez końca. ... Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha... Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca... Smutne jest serce, gdy tęskni ... Do Ciebie bez końca.... Robercie...zapalam bardzo smutne światełka pamięci ,owiane miłością i nadzieją bez końca******* ❤️♥❤️+++.❤️♥❤️+++.❤​​️♥❤️ *** KOCHAM I PAMIĘTAM *** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️♥️♨️♥️♨️♥️♨️ * SYNKU UKOCHANY * Poniedziałkowe ,smutne światełka mej wiernej miłości i nadziei ślę do Ciebie mój na zawsze Ukochany Synku************ Kochać Ciebie będę zawsze******* ♨️♥️♨️♥️♨️♥️♨️ * SYNKU UKOCHANY * Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Ciszą przytulam Twój oddech... delikatny i ciepły... Ciszą przywołuję Twój uśmiech... Który rozdajesz... ... pytając...jak mam odnaleźć CIEBIE ? I w tej ciszy tkwię... Smutne światełka , pełne miłości i nadziei... Ślę do Ciebie Mój Aniołku*** ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Jak trudno uwierzyć... A tym bardziej pogodzić... Że nie ma Ciebie Robercie... Z nami, na tej ziemi... już 157 m-cy... Myśli moje na zawsze przy Tobie zostaną... Zapalam światełka pełne miłości i nadziei... Śląc do Ciebie Synku Kochany... ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ *** K.C.S.C.S. *** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie ... Zimno i biało wokoło... A Ty Kochanie...w tej zimnej mogile... Jak mam ogrzać Twą Duszyczkę ? Tylko miłością i nadzieją... Zapalając światełka pamięci... ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU KOCHAM CIEBIE ** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Życie moje,po stracie Ciebie... To wegetacja... Dlaczego to Ciebie zabrał los... DLACZEGO TY ROBERCIE ??? Teraz pozostała tęsknota ,ból,żal... Kochałam...Kocham...​​i Kochać będę... Światełka mej wiecznej miłości i nadziei... Ślę...tam wysoko,gdzie teraz Jesteś... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Otulone moją miłością i nadzieją... Niegasnące światełka pamięci... Dla Ciebie Robercie Ukochany... Śpij mój Aniołku ************* ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Synku Kochany... Tak bardzo Ciebie kocham i tęsknię... Smutne światełka pamięci i nadziei... Ślę do Ciebie Robercie Ukochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** MOJE SERCE PŁACZE ** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️♨​​️ *** SYNKU UKOCHANY *** Robercie Ty Wiesz czego pragnę... Za Kim tęsknię ...o Kim marzę i śnię... Ty widzisz wszystko...Synku mój na zawsze... Zapalam światełka miłości i nadziei i ślę do nieba... Do Ciebie mój Kochany******* ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️♨​​️ ********K.C.S.C.S***​​****** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Synku Ukochany ,światełka mej wiernej pamięci i miłości.... za wszystkie dni mej nieobecności... Robercie ,Ty wiesz dlaczego.... Śpij w spokoju wiecznej ciszy... A moje myśli ,są przy Tobie... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie , kolejny tydzień... Chociaż słoneczny lecz ciągle smutny... Co mogę zrobić dla Ciebie,bym mogła Cię odzyskać ? Wiem,że to tylko marzenia... Żyję nadzieją ,że razem będziemy znowu szczęśliwi... Światełka mej miłości i tęsknoty... Ślę do Ciebie Synku Ukochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie Robercie... Miłosne światełka mej pamięci Z nadzieją ,że kiedyś będziemy razem... Śpij mój Aniołku Kochany******* Bardzo mi Ciebie brakuje.... Bądź ukojeniem mego serca...proszę... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️❤️ ❤️+++❤️❤️ ❤️ **ROBERCIE UKOCHANY** Po kilku dniach,wreszcie zaświeciło słońce... Co z tego ,że świeci,gdy moje serce,ciągle płacze... Kiedy Ciebie Robercie zobaczę,,,? Nadzieja co we mnie jest,daje mi siłę przetrwania... Światełka mej miłości i nadziei******* Ślę do nieba*******mój na zawsze Ukochany*** ❤️❤️ ❤️+++❤️❤️ ❤️ **ROBERCIE UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie,zapalam światełka... Mej wiernej pamięci i miłości... Śląc do Ciebie mój Ukochany... Mając ciągle nadzieję,że kiedyś... Będziemy razem.... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** SYNKU UKOCHANY ** Słoneczne światełka mej miłości,nadziei,​tęs​knoty... Ślę do Ciebie Robercie... Ty w tej zimnej mogile... A ja ogrzewam Twoją duszyczkę... Gorącym sercem... ❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Czwartkowe światełka pamięci, miłości ,tęsknoty i żalu... ślę do Ciebie mój Robercie Ukochany... Dlaczego ta pustka... tak bardzo boli...? ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** NA ZAWSZE W MYM SERCU ** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** I znowu ta okropna środa... Znowu powracają tragiczne wspomnienia... Robercie mój Kochany...dlaczego to Ciebie spotkało ? Ile jeszcze łez,będzie wylanych... Nie potrafię inaczej....wybacz mi Synku... Światełka mej wielkiej miłości i nadziei... ślę do Ciebie mój Ukochany....******* ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Mój żal jest z każdym dniem większy... Nigdy nie pogodzę się z Twoim odejściem... Teraz tylko we mnie, nadzieja trwa... Światełka mej nadziei i miłości ślę do Ciebie Robercie... Kocham całym sercem i zawsze tak będzie... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoja mama


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
☀️++☀️++☀️++☀️++☀️ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie ,to co było piękne... Już nigdy nie wróci... Pozostały wspomnienia i wielka tęsknota... Ty już Jesteś w tym lepszym świecie... A ja do Ciebie ciągle idę...czekam na to spotkanie.. Zapalam moje światełka wielkiej miłości... i bólu ...ze łzami w oczach...tęsknoty... ☀️++☀️++☀️++☀️++☀️ **KOCHAM CIEBIE**

Twoi rodzice


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Światełka mej pamięci zapalam Tobie SYNKU... za wczorajszy i na dzisiejszy dzień... Po Twojej śmierci,tak odległy jest dla mnie Świat... Pełen smutku ,tęsknoty i bólu... Komu tam Byłeś potrzebny...Komu !!! Tu na ziemi było Twoje miejsce... Robercie mój Synku ...na zawsze Kochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoi rodzice


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia