POŻEGNANIE
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.07.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.07.2010
Express Bydgoski
POŻEGNANIE
Dnia 8 lipca 2010 r. odszedł Nasz Kochany Przyjaciel, Człowiek Wielkiego Serca, Wyjątkowy Lekarz
śp.
JERZY SIELSKI
który zawsze towarzyszył nam w radosnych i smutnych chwilach naszego życia.
Dziękujemy Tobie Jurku za wszystko...
A Panu Bogu dziękujemy za to, że było nam dane spotkać takiego wspaniałego człowieka na naszej drodze życia.
Choć dziś żegnamy Ciebie Jurku przepełnieni żalem i smutkiem, to w sercach naszych pozostaniesz na zawsze, bo bliskie były Tobie słowa "żyj tak , żeby ludziom Ciebie zabrakło gdy umrzesz..."
Żegnają nieutuleni w bólu Bożena i Piotr Makuch z Rodziną.
Pokój Twojej duszy.
GRAŻYNKO I ŁUKASZU, KAROLINKO I MICHALE Z DZIEĆMI
składamy Wam głębokie wyrazy współczucia i łączymy się w bólu, a w tych trudnych chwilach jesteśmy w Wami sercem i myślami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia