Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2009
Nowosci
„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak ta, co nie chce swym odejściem smucić,
jak ta, co wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7.06.2009 r. odeszła nagle
moja ukochana Żona, nasza kochana Mamusia, nasza ukochana Córka,
Siostra i Ciocia
ś.p.
ELŻBIETA MAR
z/d Gumowska lat 38
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 13 czerwca 2009 r. o godz. 11.00 pożegnaniem w Sali Ceremonii Domu Pogrzebowego „CULTUS”- Korzybscy ul. Browarna.
Wyprowadzenie o godz. 11.45 do kościoła p.w. św. M.M. Kolbe, gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego (gł. brama).
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Pogrążeni w smutku
Mąż, Dzieci i Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.00 Dom Pogrzebowy „CULTUS”- Korzybscy ul. Browarna.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia