Żyłem bo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2007
Express Bydgoski
"Żyłem, bo chciałeś, odszedłem, bo kazałeś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14.12.2007 zasnął w Bogu mój kochany tata, teść, dziadek i stryj
Śp. Jerzy Janczewski
lat 85
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.12.2007 o godz. 8.30 w kościele M.B. Częstochowskiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.
W smutku pogrążeni syn z rodziną i bratowa z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia