Był człow
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2009
Express Bydgoski
„Był człowiekiem wielkiego serca, ogromnej dobroci i pełen miłości. Był doskonałym fachowcem, wzorem uczciwości i pracowitości. Na zawsze pozostanie w naszych sercach.”
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 15 lipca 2009 r. zasnął w Bogu nasz kochany Mąż, Tatuś i Teść
Śp. EDWARD ADAMCZEWSKI
lat 63
Msza św. odprawiona zostanie dnia 18 lipca 2009 r. o godz. 9.00 w kościele pw. Bożego Ciała przy ul. Jesionowej. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej w Bydgoszczy.
Rodzinę, Przyjaciół i Znajomych prosimy o modlitwę i chwilę zadumy.
W smutku pogrążeni
Żona, Córka, Syn, Synowa i Zięć
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia