Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2010
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy."
Dnia 28 grudnia 2010 roku zasnęła w Bogu kochana Żona, Mama, Teściowa, Babcia,
Córka i Siostra
śp. URSZULA WACHOWIAK
z domu Spadzińska
lat 65
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
w poniedziałek 3 stycznia 2011 roku o godz. 11.00
w kościele pw. św. Marka Ewangelisty
przy ul. Salezjańskiej 1 (Fordon).
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia