Byłaś nasz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.03.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.03.2010
Express Bydgoski
Byłaś naszą Radziwiłłówną,
Wołodyjowską i Niechcicową...
Dnia 12 marca 2010 roku odeszła na Niebieskie Polany nasza ukochana Babcia i Prababcia
śp. Barbara Mysiak- Wiśniewska
z domu Wybrańska
Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 15 marca 2010r. w Ślesinie
Smutni i kochający
Beatka, Bolek, Tosia, Józia i Madzia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia