WSZYSTKIM
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2009
Express Bydgoski
WSZYSTKIM, którzy w tak bolesnych dla Nas chwilach dzielili z Nami smutek, żal i okazali współczucie, życzliwość jednocząc się w modlitwie oraz wzięli udział we mszy świętej i ostatnim pożegnaniu
Ś.P.
EDMUNDA SIUDY
wszystkim księżom z parafii Św. Antoniego, a w szczególności Ks. Kanonikowi Janowi Graczykowi za uroczystą oprawę i prowadznie mszy św., księżom z Zgromadzenia św. Michała Archanioła, a przede wszystkim Ks. Stanisławowi Stanowickiemu za wygłoszenie Słowa Bożego, pani Dr Magdalenie Grzybek i pielęgniarce pani Iwonie Toda za troskliwą Opiekę i Wielkie Serce, zakładowi pogrzebowemu "Dylewscy" za profesjonalne przeprowadzenie czynności pogrzebowych, Pani Władzi Bomberskiej za prowadzenie różańca Rodzinie, krewnym, sąsiadom znajomym za złóżone wieńce i kwiaty oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pomocy w ciężkiej chorobie Męża, Taty, Teścia i Dziadka serdeczne podziękowania składa Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia