Śpij synu
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.03.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.03.2009
Express Bydgoski
"Śpij synu w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie".
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 07.03.2009 r. zasnął w Bogu mój ukochany Syn, Brat i Wujek
śp. ZYGMUNT PACHOLAK
lat 56
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 14.03.2009 r. o godz. 9.00 w kościele Ojców Selezianów w Fordonie. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.45 na cmentarzu Komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążeni
Matka, Siostra i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia