Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.06.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.06.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 01.06.2009 r. odeszła w Bogu nasza najukochańsza Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
STEFANIA OLSZEWSKA-SIUDA
lat 86
Msza żałobna odprawiona zostanie w dniu 04.06.2009 r. o godz. 12.00 w kościele św. Mikołaja w Starym Fordonie.
Pogrzeb odbędzie się po mszy świętej na cmentarzu parafialnym przy ul.Piastowej.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia