Eleonora Pięta
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.09.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.09.2010
Głos Wielkopolski
„Twoje serce utkało najpiękniejsze chwile
naszego życia”
Pełni smutku i żalu zawiadamiamy, że dnia 31 sierpnia 2010 roku
odeszła w wieku 93 lat nasza najlepsza Mama, Babcia i Prababcia
ś + p
Eleonora Pięta
z domu Orczykowska
zamieszkała w Nowym Tomyślu
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę, 4 września 2010 roku
o godzinie 12.00 w kościele w Suchym Lesie. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu
w Morasku.
W smutku pogrążeni
Córki, Wnuki i Prawnuki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia