Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.04.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.04.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 8 kwietnia 2009 r. odeszła nasza ukochana Mama, Teściowa i Babcia
śp. MARIA SIDORKIEWICZ
z domu Stopa
przeżywszy lat 99
wychowawczyni wielu pokoleń młodzieży, tłumacz przysięgły, romanistka
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się we wtorek 14 kwietnia o godz. 12.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.
Pogrążeni w smutku
syn Krzysztof, synowa Danuta i wnuk Mariusz
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia