Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem żegnamy naszą drogą Koleżankę z ławy szkolnej
Śp. FELICJĘ WYSOCKĄ
Felu na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci
Serdeczne wyrazy współczucia składają Rodzinie
Koleżanki i koledzy z klasy I-go Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy
Msza żałobna za śp. Felicję Wysocką zostanie odprawiona we wtorek 18 sierpnia 2009 r. o godz. 12:00 w kościele p.w. NSPJ - Plac Piastowski 5. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. o godz. 13:30 na cmentarzu parafii NSPJ przy ul. Ludwikowo
w Bydgoszczy.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia