Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.01.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.01.2009
Nowosci
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 stycznia 2009r. zmarła po ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Żona, nasza Mama, Babcia, Siostra, Ciocia i Szwagierka
śp.
Jolanta Jabczyńska
z domu Kasatkin, lat 61
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 31 stycznia 2009 roku o godz. 8.15 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie. O godz. 9.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Błogosławionej Marii Karłowskiej na Skarpie, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul.Gałczyńskiego (I brama od ul.Gałczyńskiego).
Pogrążeni w smutku
MĄŻ, SYNOWIE I WNUCZKI Z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony o godz. 9.00 przy kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia