Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.12.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.12.2008
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 grudnia 2008 roku zasnęła w Bogu, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
śp. Maria Pasinska
z domu Bogacz, lat 88
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 6 grudnia 2008 roku o godz. 9.30 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy Trójcy Św. w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP. O godz. 10.00 w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążone w smutku
Dzieci z Rodzinami
Bus zostanie podstawiony o godz. 9.00 przy ul. Krasińskiego 44.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia