PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2010
Nowosci
PODZIĘKOWANIE
Panu dr Edwardowi Krajewskiemu, Pani pielęgniarce Grażynie Kłosińskiej oraz całemu Zespołowi Pielęgniarskiemu Hospicjum "Światło", Pani dr Justynie Wietrzyńskiej z Oddziału Chemioterapii WSz.Z na Bielanach i całemu personelowi medycznemu za troskliwą opiekę i niesienie pomocy do ostatniej chwili życia, Koleżankom i Kolegom z Oddziału Kujawsko-Pomorskiego PERON, Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce i kwiaty, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej Drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Naszej Drogiej
Śp. Moniki Kisiel
serdeczne podziękowania
składa
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia