Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2011
Nowosci
Podziękowanie
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele życzliwości i uczestniczyli w pożegnaniu, we Mszy świętej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
śp. WANDY BRANICKIEJ
rodzinie, krewnym, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, oraz delegacjom Dolnośląskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych, Zarządowi Polskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza, Włocławskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Bydgoskiemu Stowarzyszeniu Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Klubowi Hodowców Gołębi Ras Niemieckich i Stowarzyszeniu Hodowców Gołębi Rasowych w Toruniu, a także delegacjom CAFE MOLUS i Kancelarii Komorniczych w Toruniu za złożone wieńce i kwiaty, okazane serce i współczucie, księżom z Bazyliki Katedralnej p.w. św.św. Janów, oraz właścicielom i pracownikom z Domu Pogrzebowego "CULTUS"-Korzybscy za uroczystą oprawę ceremonii pogrzebowej
składa
MĄŻ z DZIEĆMI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia