Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.10.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.10.2008
Express Bydgoski
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłabyś jeszcze z nami.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
10 października 2008 r. odeszła moja najukochańsza żona, nasza mama i babcia
Śp. Anna Elżbieta Andrzejewska
z domu Stanielewicz
lat 72
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
15 października 2008 r. o godz. 8:00 w kościele p.w. Św. Wojciecha (Okole) w Bydgoszczy. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:00 na cmentarzu parafii Św. Trójcy przy
ul. Lotników w Bydgoszczy.
Pogrążeni w głębokim smutku
Mąż, Synowie z Żonami i Wnuki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia