Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2009
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, Ojca, Dziadka, Szwagra, Wujka i Kuzyna
ś.p. Stanisława Joniak
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, Hospicjum "Światło", Pani doktor Elenie Kirsz oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej
Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia