Pogrążeni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.09.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.09.2009
Express Bydgoski
Pogrążeni w głębokim smutku i żalu zawiadamiamy, że dnia 29 sierpnia 2009 roku
zasnęła w Bogu po długich i ciężkich cierpieniach nasza najukochańsza Mama, Babcia, Prababcia i Ciocia.
Ś.p. Felicja Kubiak
z d. Frączczak
lat 89
Kochana mamo jesteś już u celu, tam gdzie nie ma bólu, cierpienia, rozpaczy i smutku, ale jest MIŁOŚĆ. Żegnamy Cię, ale zawsze będziesz w naszych sercach.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 02.09.2009 w Kościele MB Ostrobramskiej przy ul. Kijowskiej o godz. 8.00.
Pogrzeb odbędzie się w dniu 02.09.2009 o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
W smutku pogrążone córki z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia