Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2010
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18 stycznia 2010 roku odszedł od nas mój ukochany Mąż, Tata, nasz jedyny Syn i Zięć
ś.p. Artur Gołba
lat 42
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 21 stycznia 2010 roku o godz. 10.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki.
O godz. 11.00 w górnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Sw. Michała Archanioła
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia