Poszła Ma
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2010
Express Bydgoski
"Poszła Maria Magdalena oznajmiając uczniom:"Widziałam Pana i to mi powiedział"/J20,18/
"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł żyć będzie"/J11,25/
Rada Duszpasterska oraz Wspólnota Kościoła pod wezwaniem św. Marii Magdaleny i św. Wojciecha w Lisewie Kościelnym z bólem serca powiadamiają, że w dniu 06.05.2010r. odszedł do Świątyni Pana nasz ukochany Ksiądz Proboszcz
Stefan Kałmucki
Wprowadzenie kapłana do świątyni w Lisewie Kościelnym 10 maja w poniedziałek o godz. 17.00.Msza św. pogrzebowa we wtorek o godz. 14.00. Uroczystościom będzie przewodniczył J.E.Ksiądz Biskup Bogdan Wojtuś.
Po Mszy św. odprowadzenie zmarłego kapłana na cmentarz parafialny.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia