Nie umier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2009
Express Bydgoski
"Nie umiera Ten, kto trwa w pamięci żywych"
Dnia 5 czerwca mija rok jak zmarł
śp.
MAREK DYKSA
Dziękuję Wszystkim, którzy w czasie choroby i w tej trudnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, rodzinie, klientom firmy Marka, sąsiadom, kolegom, przyjaciołom, a w szczególności Anicie, Wiesi i Zbyszkowi za pomoc i wsparcie przez ten cały rok.
Dziękuję Lekarzom i Pielęgniarkom z Centrum Onkologii w Bydgoszczy - Fordonie, oraz Lekarzom i pani Pielęgniarce z Hospicjum "Dom Sue Ryder" w Bydgoszczy, za pomoc i opiekę w chorobie.
Msza św. w intencji Marka zostanie odprawiona dnia 6.06.2009 r. o godz. 19.00 w Kościele pw. św. Ducha w Bydgoszczy, Aleje Jana Pawła II 119
Za modlitwę i pamięć, Bóg zapłać
Grażyna z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia