Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.07.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.07.2008
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 09.07.08r. odeszła w Bogu nasza najukochańsza Mamusia, Babcia, Córka i Siostra
śp. EWA BĄK
lat 47
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 12.07.08r. (sobota) o godz. 12.00 w kościele św. Mikołaja w Starym Fordonie. Po mszy świętej odbędzie się pogrzeb na cmentarzu parafialnym przy ul. Piastowej.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia