Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Gdzieś po drugiej stronie życia znalazłeś swoje miejsce...
Szczęśliwi w niebiosach, że mają Ciebie na wyciągnięcie ręki,
bo nam tak strasznie smutno będzie bez Ciebie..."

ROBERCIE

Wspaniałego człowieka żegnają:

Ola, Patrice, Naomi
i chrześniak Henri-Marcin

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*​​)******* SYNKU UKOCHANY****** KOLEJNY MIESIĄC I KOLEJNY 20-TY...(wczorajszy) TO JUŻ 172 M-C !!! BÓL I TĘSKNOTA .... JESZCZE WIĘKSZA.... WSPOMNIENIA,TO ZA MAŁO SYNKU .... A TY CIĄGLE ŚPISZ...DLACZEGO TY UKOCHANY ??? ŚWIATEŁKA PEŁNE MIŁOŚCI I NADZIEI******** ZAPALAM TOBIE ROBERCIE ...SYNKU MÓJ JEDYNY NA ZAWSZE****** (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*​​)******* SYNKU UKOCHANY****** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* W Święto Zmartwychwstania Pańskiego... Raduj się Synku razem z innymi Aniołkami... A my w ten kiedyś radosny dzień,a dzisiaj smutny Składamy Tobie Robercie imieninowe światełka******* Naszej wiernej miłości i nadziei******* Kochaliśmy,Kochamy i Kochać Ciebie będziemy... to już 15 raz !!! ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoi rodzice

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* W ten wiosenny,słoneczny dzień... Zapalam Tobie światełka******* Mej wiernej miłości i nadziei******* A cichy szept modlitwy, niech otuli Twoją Duszę******* Robercie, to kolejny, 169-mc ...kiedy nas Opuściłeś ******* Mówią ,że czas goi rany...ale nie umie :(:( Kocham Ciebie na zawsze******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *TO NIE BYŁ TWÓJ CZAS * Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Robercie , Synku... Zapalam światełka ... Mej wiernej miłości i nadziei... Niech nigdy nie gasną ******* Śpij moje SERCE UKOCHANE******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ ***SYNKU UKOCHANY*** Synku zapalam Tobie ... Ostatnie światełka pamięci w tym roku... Mojej wiernej miłości i nadziei... Niech się palą dzisiaj i za poprzednie dni... Dziękuję, że otuliłeś mnie swą opieką... Kiedy byłam w szpitalu... Kocham Ciebie mój Robercie Ukochany... ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** W drugą niedzielę Adwentu... Zapalam Tobie Robercie. Moje światełka wiernej miłości i nadziei... Za oknem śnieg...a Ty w tej zimnej mogile :( Jak mam ogrzać Twe Serce ??? ❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
۩۩۩ 2 LISTOPAD ۩۩۩ To DZIEŃ ZADUSZNY...۩۩۩ Gdzie modlę się za spokój Twej Duszy...۩۩۩ Bardzo tęsknię za Tobą i te łzy... Światełka mej wiernej miłości i nadziei...۩۩۩ Zapalam Tobie Robercie...۩۩۩... Śpij w pokoju wiecznej ciszy...۩۩۩ ۩۩۩ KOCHAM CIEBIE NA ZAWSZE ۩۩۩ Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
[❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** Na ten słoneczny dzień... Zapalam ciepłe,światełka mej miłości i nadziei... I ślę do Ciebie*******mój Robercie Ukochany******* Bardzo tęsknię za Tobą........... [❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Prawdziwa miłość nigdy nie umiera... I choć czasem żal i smutek w serce się wdziera, To ona nadal żyje we mnie... Bo kochać tak naprawdę, można tylko raz... KOCHAM CIEBIE ROBERCIE NA WIECZNY CZAS... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Niech nigdy nie gasną... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mami

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Mój Robercie******* Ile jeszcze łez mam wylać... Byś powrócił do nas ? Na pewno , to też jest Twoim pragnieniem... Nigdy nie pogodzę się z Twoim odejściem...nigdy ! To nie ta kolejność , SYNKU UKOCHANY !!! Zapalam moje światełka wiernej miłości i nadziei na zawsze... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***TA CISZA BEZ CIEBIE...! *** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Wczoraj upał,dzisiaj deszcz... Serce moje tak bardzo tęskni za Tobą... Kocham Ciebie z całym sercem... Nie potrafię żyć inaczej.... Zapalam światełka mej wiernej miłości i nadziei... Śląc tam wysoko...do Ciebie Aniołku******* ♨❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨ ** NA ZAWSZE TY JESTEŚ ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Tak długo nie paliłam Tobie Robercie,wirtualnych lampek pamięci... Ty wszystko widzisz Kochany Synku... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie ....tam wysoko *************** ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoje serce jest w moim sercu... Kocham Ciebie Robercie i bardzo tęsknię... Światełka mej wiernej pamięci i nadziei... Zapalam Tobie Aniołku Ukochany... ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
♨❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨ ** MÓJ ROBERCIE ** Bez Ciebie... Każdy dzień jest... szarym cieniem na ścianie... Łzą na policzku, płaczem... Bez Ciebie...milknie śmiech...słowa tracą swój sens. Bez Ciebie... Tak smutno, tak bardzo źle... Światełka i wierną miłość ślę do Ciebie Synku Ukochany... Pozostała tylko nadzieja ******* ♨❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨ ** K.C.S.NA ZAWSZE ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️===❤️===❤️===❤️===​​❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** "Jest taka chwila, o której myślimy... Która na pewno nadejdzie... Ale zawsze nie w porę... Zawsze za wcześnie." Robercie mój Ukochany... Zapalam Tobie moje serce... Gorące światełka miłości i nadziei... Śpij w świecie wiecznej ciszy...a ja...czekam... ❤️===❤️===❤️===❤️===​​❤️ Twoja na zawsze mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Słoneczne światełka miłości i nadziei... Zapalam Tobie Robercie******* Kochać Ciebie będę zawsze... A tęsknota za Tobą, to wielki ból... Śpij mój Aniołku (*)(*)(*)******* ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY ** Jest sobota...deszczowa, zimna...i smutna... A ja w tęsknocie ...światełka mej miłości i nadziei... Zapalam Tobie Synku Ukochany... Śpij moje serce i Śnij (*)(*)(*)******* ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie Kochany,ostatnie w tym roku... Światełka miłości i nadziei zapalam... Myśli moje są i będą zawsze przy Tobie... Kocham Ciebie matczynym sercem... ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** K.C.S.C.S. ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Ciszą przytulam Twój oddech... delikatny i ciepły... Ciszą przywołuję Twój uśmiech... Który rozdajesz... ...pytając...jak mam odnaleźć CIEBIE ? I w tej ciszy tkwię... Smutne światełka , pełne miłości i nadziei... Ślę do Ciebie Mój Aniołku******* ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie Kochany,wołamy Ciebie... Wróć proszę na ziemię...czekamy... Wiem,że nigdy nie Będziesz z nami... Ale my do Ciebie zdążamy...Czekaj na nas... Światełka miłości i nadziei... Niech zawsze się palą******* ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoi rodzice

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
***❤️❤️ ❤️***❤️❤️ ❤️*** ** SYNKU MÓJ ANIOŁKU** Jest taka miłość,która się nigdy nie kończy... Która z chwilą rozstania nie mija... To miłość matki do swego ukochanego dziecka... Dziecka, które nie wiedzieć czemu odeszło przedwcześnie...... Zapalam Robercie tysiące światełek... Mej miłości i nadziei... Raduj się Synku...w tym świecie radości... ***❤️❤️ ❤️***❤️❤️ ❤️*** SMUTNO I ŹLE BEZ CIEBIE Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️♨​​️ *** SYNKU UKOCHANY *** Kiedy Ciebie nie ma... Smutny jest ten świat... Oczy bledną od łez... I serce ciągle smutne... Robercie ,pomóż mi Ciebie odnaleźć... Zapalam od serca,światełka miłości ... I ciągłej nadziei ...śląc do Ciebie Synku mój Aniołku... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️♨​​️ *** SYNKU UKOCHANY *** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie, Synku kochany... Moje myśli o Tobie,są we mnie ... Przez cały czas... Gdy wstaję rano,w południe... Gdy wieczór zapada i idę spać... Jesteś w mym sercu i zawsze tak będzie... Kochałam ,Kocham i Kochać będę... Do czasu ,kiedy spotkamy się******* Światełka miłości...wiary...​n​adziei... Ślę do Ciebie*******mój na zawsze******* ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Słoneczne światełka mej miłości Ślę do Ciebie Robercie,Synku Ukochany... Tuląc Ciebie w myślach ...a łzy na policzku... Oznajmiają moją wieczną miłość i ból... Śpij Mój Aniołku... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **K.C.S.C.S.** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

End of content

No more pages to load