Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.04.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.04.2008
Express Bydgoski
Podziękowanie
Wszystkim, którzy okazali serce i życzliwość dzielili smutek i ból, oraz towarzyszyli w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku żegnając Tę, która okazała mi serce
Śp. Marię Gliga
Księżom Misjonarzom z Parafii p. w. Św. Wincentego a' Paulo, Siostrom Miłosierdzia, Personelowi i Pracownikom Domu Zgromadzenia, Barbarze Dylewskiej i Pracownikom Zakładu Usług Pogrzebowych "Dylewscy" za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej.
Dziękuję wszystkim, których nie jestem w stanie wymienić za pamięć, kwiaty i modlitwę
Serdeczne " Bóg zapłać"
Ks. Marek Bednarek CM
Proboszcz Parafii p.w. Św. Wincentego a' Paulo
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia