Nie umier
This was published in the following publications on 06.03.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 06.03.2009:
Nowosci
"Nie umiera Ten,
Kto trwa w pamięci żywych"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 5 marca 2009 roku odeszła w Bogu, opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Mama, Babcia, Prababcia, Siostra i Ciocia
śp. Elżbieta Wisz
lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 7 marca 2009 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny, gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach.
End of content
No more pages to load