Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2009
Nowosci
"Spieszmy się kochać ludzi,
bo tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16.IV.2009 r. zmarł opatrzony sakramentami św. Mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadek, Pradziadek, Brat, Szwagier, Wujek i Kuzyn
śp. Jerzy Stachewicz
lat 71
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 18.IV.2009 r. o godz. 12.30 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele pw.
M.M. Kolbe (Rub.III) ul. Wyszyńskiego.
Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz. 13.00 do kościoła pw. NMP. Częstochowskiej - o.o. Paulini ul. Konstytucji 3 Maja, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna.
Po mszy św. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy ul. Włocławskiej.
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autobus zostanie podstawiony przed kaplicą przy kościele pw. M.M. Kolbe.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia