Pani Kiero
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.04.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.04.2008
Express Bydgoski
Pani Kierowniczce
Elżbiecie Warszawskiej oraz personelowi oddziału "Magnolia" (parter) D.O.S. z ul. Łomżyńskiej w Bydgoszczy, którzy zajmowali się naszą cicią
śp.Mieczysławą Kowalską
w ostatnich miesiacach jej życia- za troskliwą opiekę składamy serdeczne podziękowania
Dziekujemy również za kwiaty i udział w pogrzebie.
Mirosława i Jan Paruzelowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia