Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 04.06.2009 roku odszedł w Bogu nasz najukochańszy Brat i Wujek
śp.
MARIAN KĘSKA
lat 58
Msza żałobna odprawiona zostanie w dniu 06.06.2009 r. o godz. 13.30 w kościele św.Jana Apostoła i Ewangelisty w Starym Fordonie.
Pogrzeb odbędzie się po mszy świętej na cmentarzu przy ul. Piastowej.
W smutku pogrążona
siostra z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia