Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2008
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 16.03.2008 r. zasnęła w Bogu
nasza kochana Mama i Babcia
śp.
ELŻBIETA SADOWSKA
lat 80
Pogrzeb odbędzie się dnia 20.03.08 o godz. 10.45
na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
Pogrążeni w smutku
Córka z Synem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia