Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2008
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
15 kwietnia 2008 r. odeszła od nas nasza kochana mama i babcia
Śp. Teresa Walkowiak
z domu Fertykowska
lat 72
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
18 kwietnia 2008 r. (piątek) o godz. 12:00
w kościele p.w. MB Królowej Męczenników przy ul. Bołtucia. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Rodzina
Prosimy o nieskładnie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia