Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.08.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.08.2008
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłabyś jeszcze z nami"
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 05.08.2008r. odeszła od nas moja kochana Mama i Teściowa
śp. AGNIESZKA FYDRYSZEWSKA
lat 64
z domu Szpak
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 07.08.2008r. o godz. 11.30 w kościele św. Mikołaja w Starym Fordonie.
Pogrzeb odbędzie się po mszy świętej na cmentarzu parafialnym przy ul. Piastowej.
Pogrążony w smutku syn z żoną.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia