Nigdy nie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.11.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.11.2009
Express Bydgoski
"Nigdy nie zapomnimy chwil spędzonych z tobą, zostaniesz w naszych sercach najbliższą osobą"
Przepełnieni bólem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 12.11.2009 r. odszedł do Pana mój najukochańszy Mąż i nasz kochany Tata
Śp. Edward Sobczak lat 59
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 14.11.2009 r. o godz. 7.30 w kościele Opatrzności Bożej przy ul. Sandomierskiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążeni Grażyna, Paweł, Małgorzata
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia