Maria Talmont

This was published in the following publications on 08.04.2010:
Gazeta Pomorska

<p>Odeszła moja największa Miłość Moja Mamusia śp. Maria Talmont lat 89 z domu Kaszeta zmarła 6.04.2010 r. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 9.04.2010 r. o godz. 12.00 w kościele św. O.M. Kolbe przy ul. Kolibrowej - Osowa Góra w Bydgoszczy. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym - Osowa Góra w Bydgoszczy. Kocham Ciebie Mamo CÓRKA GRAŻYNA Proszę o nieskładanie kondolencji</p>

Odeszła moja największa Miłość Moja Mamusia śp. Maria Talmont lat 89 z domu Kaszeta zmarła 6.04.2010 r. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 9.04.2010 r. o godz. 12.00 w kościele św. O.M. Kolbe przy ul. Kolibrowej - Osowa Góra w Bydgoszczy. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym - Osowa Góra w Bydgoszczy. Kocham Ciebie Mamo CÓRKA GRAŻYNA Proszę o nieskładanie kondolencji

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Kocham Ciebie Mamusiu</p> <p>Mamusiu !!!!!!!!!!!!!!</p>


11yrs

Image chosen by user

Grażyna


11yrs

Image chosen by user
<p>Mamulku pomoż mi.</p> <p>Byłaś i jesteś moim najlepszym przyjacielem. Zawsze kiedy było mi ciężko mogłam nic nie mówić , przytulić się do Ciebie i cały lęk ,strach, ból, cierpienie beznadziejne sytuacje odchodziły w zapomnienie. Moje serce napełniało się nadzieją a ja dalej mogłam żyć i rozwiązywać moje problemy bez strachu. Teraz potrzebuję pomocy, Ciebie mamusiu nie ma, a ja nie potrafię znaleźć rozwiązania. Pomóż mi Mamulka, proszę pomóż.</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>Psalm Dawidowy</p> <p><span><span><span><span>Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala</span></span><span><span><br /><span>mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.</span></span></span></span></span></p>


11yrs

Image chosen by user

Grażyna


11yrs

Image chosen by user

Grażyna


11yrs

Image chosen by user

Grażyna


11yrs

Image chosen by user

Grażyna


11yrs

Image chosen by user
<p>Grażyna</p> <p>Może to głupie , piszę tutaj i po co ? Tęsknię moja mamulko, naprawdę tęsnię nigdy nie myślałam , że może Ciebie zabraknąć</p>


11yrs

Image chosen by user

Grażyna


11yrs

Image chosen by user

Grażyna


11yrs

Image chosen by user
<p>Brak mi Ciebie Pączuszku</p> <p>Jeżeli ktoś będzie to czytał to niech pamięta, że nie ma na świecie większego i lepszego przyjaciela niż własna mama. Kiedy odejdzie już nigdy nic i nikt tej rany nie zabliźni i już nigdy nie będziesz mieć prawdziwego , oddanego przyjaciela.</p>


11yrs

Image chosen by user

Grażyna


11yrs

Image chosen by user

Grażyna


11yrs

Image chosen by user
<p>Grażyna</p> <p><strong>Ja jestem tu, Ty jesteś tam,<br />tak mi Ciebie Mamusiu brak...<br />Przyjdź do mnie proszę, przytul<br />mnie mocno, powiedz że kochasz,<br />że nic się nie stało...<br />Obiecaj, że będziesz zawsze i wszędzie<br />cały czas obok mnie!<br />Utulisz mnie w smutku i powiesz cichutko:<br />KOCHAM CIĘ! :*</strong></p> <p><strong>Ze wszystkich kwiatów świata<br />chciałabym zerwać... słońce<br />i dać je potem Tobie,<br />złociste i gorące.<br />Słoneczko jest daleko,<br />ale się nie martw, mamo,<br />narysowałam drugie... Jest prawie takie samo!<br />Teraz Cię wycałuję, jak mogę najgoręcej,<br />bo tak Cię kocham bardzo, że już nie można więcej!</strong></p>


11yrs

Image chosen by user

Grażyna


11yrs

Image chosen by user
<p>Ból nigdy nie przemija</p> <p>Czas upływam, ból pozostaje. Upływ czasu, nie zmienia pamięci. Pamięć boli. Czasu nie cofniesz. Dlaczego ????????????? Mamuniu, dlaczego ??????</p>


11yrs

Image chosen by user

Grażyna


11yrs

Image chosen by user

Rnata


11yrs

Image chosen by user
<p>córka</p> <p>Nawet nie wiedzicie jak ja cierpię, brakuje mi mojego skarbu, mojego przyjaciela.</p>


14yrs

Image chosen by user

Grażyna


14yrs

End of content

No more pages to load