Odeszła d
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2009
Express Bydgoski
„Odeszła do cichej krainy, do ciszy wśród niebieskich fal, odpocząć po pracowitym życiu, zostawiła smutek i żal.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 lutego 2009 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Teściowa, Siostra, Babcia, Prababcia i Ciocia
Śp. GERTRUDA DWORZYŃSKA
z domu Szyman
lat 80
Pogrzeb odbędzie się w czwartek 26 lutego 2009 r. o godz. 12:15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w sobotę 28 lutego 2009 r. o godz. 7:30 w kościele p.w. MB Nieustającej Pomocy przy ul. Ugory 16.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia