Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy ,że dnia 14.01.2010 r. odszedł od nas mój kochany
Wujek
śp.
JAN SAKIEWICZ
Pogrzeb odbędzie się dnia 18.01.2010 r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy al. St. Kard. Wyszyńskiego - Bielawki w Bydgoszczy.
Siostrzenica Ewa z Mężem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia