Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2009
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 grudnia 2009 roku zasnął w Bogu mój kochany Mąż, nasz Tata, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
śp. Edmund Guzicki
lat 78
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek, 15 grudnia 2009 roku o godz. 8.30 pożegnaniem Zmarłego w Domu Pogrzebowym "SOTOR" przy ul. Poznańskiej 6/8. O godz. 9.15 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Św. Piotra i Pawła, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na nowym Cmentarzu Parafialnym przy ul. Poznańskiej.
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Św. Piotra i Pawła.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia