Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.03.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.03.2008
Express Bydgoski
"Złote serce miałeś, od życia dużo nie chciałeś, ale zawsze z czułością o nas dbałeś i tak gorąco nas kochałeś."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 14.03.2008 r. odszedł od nas mój najukochańszy i najtroskliwszy mąż, nasz kochany tatuś, syn, brat, szwagier, wujek, wnuk, zięć i kuzyn
Śp. Maciej Arndt
lat 35
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.03.2008 r. o godz. 7.30 w kościele Bożego Ciała przy ul. Jesionowej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić."
W smutku pogrążeni żona z synami i rodziną
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia