Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.06.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.06.2007
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 czerwca 2007 roku zmarła po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp.
Jadwiga Pryłowska
z domu Kosobucka,
lat 73
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 20 czerwca 2007 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w. św. M.M.Kolbego na Skarpie.
O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła p.w. O.O.Paulinów, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na nowym Cmentarzu Parafialnym przy Poznańskiej.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy kościele p.w. M.M.Kolbego na Skarpie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia