Wdzięczno
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2009
Express Bydgoski
"Wdzięcznością przepełnione są nasze serca."
Dziękujemy wszystkim,
którzy okazali tyle życzliwości i pomocy, dzielili z nami smutek i żal, uczestniczyli we mszy św. oraz odprowadzili na miejsce gdzie oczekiwać będzie Zmartwychwstania
nasz Najukochańszy Tatuś
Śp. MARIAN MROCZKOWSKI
Uroczystość Pogrzebowa była wielkim darem wspólnej modlitwy i za ten dar dziękujemy ks. kanonikowi Ryszardowi Pruczkowskiemu za przewodniczenie
w liturgii pogrzebowej oraz za wzruszające i pełne wdzięczności kazanie
ks. dziekanowi Andrzejowi Kłosińskiemu, za przewodniczenie koncelebrowanej mszy św. pogrzebowej Dziękujemy kapłanom ks. Proboszczowi Eugeniuszowi Kuberce, ks. proboszczowi Piotrowi Kalinowskiemu, ks. Danielowi Neuman,
ks. proboszczowi Krzysztofowi Madeckiemu, ks. Pawłowi Lepczykowi.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani dr Grażyny Lindner - Tobie Kochana Grażynko dziękujemy za okazane serce, pomoc w każdym momencie
i trwanie przy nas.
Dziękujemy drogim Koleżankom obecnie jak i dawniej pracującym z apteki św. Łukasza i apteki Brzoza.
Licznie przybyłym Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Współpracownikom Taty
z Zakładu Techniki Biurowej.
Dziękujemy Zakładowi Pogrzebowemu "Zieleń Miejska" - Bydgoszcz
za profesjonalizm , Organiście oraz Panu Henrykowi Drążkowi za muzyczną oprawę Ceremonii Pogrzebowej.
Wszystkim za modlitwę, licznie ofiarowane komunie święte, pamięć, okazane wyrazy współczucia a także za złożone wieńce i kwiaty.
Dziękujemy Staropolskim "Bóg zapłać"
Maria Grzelczak z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia