PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.07.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.07.2009
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIE
Składamy wyrazy wdzięczności Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca,wspierali nas modlitwą oraz wzięli udział we mszy św. i odprowadzili w dn. 8 Lipca 2009 r. na miejsce wiecznego spoczynku naszego synka i braciszka
śp. Pawełka Grajewskiego
Dziękujemy w szczególności ks. proboszczowi Piotrowi Raszce, ks. prałatowi Henrykowi Berce i ks. Pawłowi Zalewskiemu, a także naszej Rodzinie, Przyjaciołom, Koleżankom i Kolegom z pracy, Sąsiadom i Znajomym oraz Nauczycielom i Przyjaciołom Pawełka z SP 61 i Gimnazjum 37 oraz z osiedla i działek w Pieczyskach
Wdzięczni
Rodzice i Rodzeństwo
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia