WSZYSTKIM
This was published in the following publications on 24.04.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 24.04.2007:
Express Bydgoski
WSZYSTKIM,
którzy w ciężkich dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i współczucia, za udział w modlitwach, we mszy św. i ceremonii pogrzebowej
śp. ALFONSA NOGA
w szczególności ks. Zbigniewowi Zabiszakowi i ks. Piotrowi Kociniewskiemu oraz dr Agacie Marciniak, pielęgniarce Anicie Jędrzejewskiej i pielęgniarkom Zespołu Opieki Domowej Sue Ryder, pani dr Gadzińskiej i personelowi Przychodni "Bajka", rodzinie, państwu Dybowskim, sąsiadom, znajomym, delegacjom, za złożone wieńce i kwiaty
serdeczne "Bóg zapłać"
składa żona z rodziną
End of content
No more pages to load