Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2009
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłabyś jeszcze z nami"
Dnia 28 stycznia 2009 odeszła od nas matka, babcia i przyjaciel- niespotykanej prawości, szlachetności, dobroci i miłości człowiek.
Sprawiedliwa wśród narodów świata
Śp. Marianna Charaszkiewicz lat 97
Z rozpaczą w sercu zawiadamiamy przyjaciół i znajomych.
Jola, Magda, Jiri, Gabi, Marek, Anna, Piotr i Katarzyna
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 07.02.2009 o godz. 7.30 w kościele p.w. Św. Piotra i Pawła przy Placu Wolności.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l
10 l