Rozłąka j
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2008
Nowosci
"Rozłąka jest naszym losem,
Spotkanie naszą nadzieją"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 listopada 2008 roku zmarła po długiej i ciężkiej chorobie nasza kochana Mama, Teściowa, Siostra, Babcia, Prababcia i Ciocia
śp.
Stefania Skałecka
z domu Łoń, lat 87
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 4 grudnia 2008 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w.Św.M.M.Kolbego na Skarpie. O godz. 12.00 w górnym kościele p.w. Św.M.M.Kolbego zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w.Św.M.M. Kolbego na Skarpie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Piotr
7 l