Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.07.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.07.2008
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
A łzy wskrzeszać, byłbyś jeszcze z nami"
Głęboką żałobą okrył nas dzień 4 lipca 2008 r., w którym nagle przestało bić serce Ukochanego Męża, Tatusia, Dziadziusia i Brata
Śp. Edwarda Kęsickiego
lat 64
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8 lipca 2008 r. o godz. 11.15 pożegnaniem zmarłego w kaplicy przy kościele pw. Chrystusa Króla. O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu Św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego.
Pogrążona w smutku
Żona z Dziećmi i Rodzina
Autokar zostanie podstawiony przy kościele po mszy św.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia