Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2008
Nowosci
Odszedłeś cicho i bez pożegnania jak ten, co nie chce swym odejściem smucić,
jak ten co wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobra wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 listopada 2008 r. odszedł nagle mój ukochany Mąż, nasz najukochańszy Tatuś, Teść, Zięć, Brat, Szwagier i Wujek, dobry Przyjaciel i Kolega
ś.p. Roman Korzybski
lat 51
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 4.12.2008 r. o godz. 12.15 pożegnaniem w Domu Pogrzebowym "CULTUS" -Korzybscy, ul. Okólna na Podgórzu.
Wyprowadzenie o godz. 13.00 do kościoła p.w. Św. Piotra i Pawła na Podgórzu, gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna.
Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym przy ul. Poznańskiej (nowy).
Różaniec zostanie odmówiony w środę 3.12.2008 r. o godz. 17.00 Dom Pogrzebowy "CULTUS" -Korzybscy, ul. Browarna.
Pogrążeni w smutku
Żona, Dzieci i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia