Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.03.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.03.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 marca 2009 r. odeszła od nas po długiej i ciężkiej chorobie nasza najdroższa Mamusia i Babcia
śp. EUGENIA BĘDZIAK
Pogrzeb odbędzie się dnia 1 kwietnia 2009 r. o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym przy al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Bielawy w Bydgoszczy. Pogrążeni w żałobie
córka, wnuk, siostry i brat z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia