Wszystkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.04.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.04.2007
Express Bydgoski
Wszystkim,
którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek, wzięli udział we mszy św. i pogrzebie
śp.
Wandy Kosobuckiej
w szczególności dyrektorowi ds. Medycznych Hospicjum im. ks. Jerzego Popiełuzki dr. Andrzejowi Ostrowskiemu, lekarzom i pielęgniarkom z Hospicjum za troskliwą opiekę medyczną, księżom z parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej, rodzinie, krewnym i znajomym za wspólną modlitwę, wieńce i kwiaty
Serdeczne podziękowania składa
brat Mirosław z żoną i rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia